Zmieniamy się dla Was. Już wkrótce nowa odsłona strony Kenpol Energy™ Zapraszamy do rejestracji na Portalu B2B!
Warm floor. Infrared floor heating system under laminate floor. 3d illustration

Co oferujemy?

Nowoczesna Technologia ogrzewania domów

Rewolucja w branży nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań ogrzewania domów spowodowała wzrost zainteresowania ogrzewaniem powierzchniowym na podczerwień. Zaletą pracy foli grzewczej jest praca w niskiej temperaturze dzięki czemu uzyskamy maksymalny poziom komfortu przy niskim zużyciu energii.
Jest to najzdrowsze źródło ciepła stosowane między innymi w inkubatorach dla noworodków, czy przy leczeniu stanów zapalnych i schorzeń reumatycznych u fizjoterapeutów.

Maty infraredowe inaczej są określane jako maty grzewcze na podczerwień. Wykorzystywany panel na podczerwień jest idealną alternatywą dla tradycyjnych metod ogrzewania. Jego zadaniem jest bezpośrednie ogrzewanie przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu. Jakie są zalety ogrzewania za pomocą maty na podczerwień?  Przede wszystkim obniżenie kosztów ogrzewania, czyli to o czym marzy każdy z nas. Ponadto panele podczerwieni nie wysuszają powietrza w pomieszczeniu oraz eliminują niepotrzebne straty energii. Są idealnym rozwiązaniem dla alergików, osób dbających o zdrowie, ekologię, jak i o design pomieszczeń. Maty infraredowe można montować na wiele sposobów: w ścianach, czy na suficie. Wszystko uwarunkowane jest aranżacją pomieszczenia, a wpływ ma również grzejnik na podczerwień. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie! Niezawodność tej metody jest gwarancją na zapewnienie sobie komfortu cieplnego w domu.Wykorzystanie technologii infraredowej ogrzeje:

01

Ściany

02

Sufity

03

Podłogę

04

Sprzęty domowe

Główną zaletą folii grzewczych jest ich trwałość wynosząca nawet do 50 lat oraz brak kosztów eksploatacji. System grzewczy jest pasywny, tzn. nie ma części ruchomych, a tym samym jest trwały. Podobnie jak instalacja elektryczna. Dodatkową zaletą folii grzewczych jest możliwość wymiany podłogi bez ingerencji w ogrzewanie. Nie jesteśmy skazani przez całe życie na jeden wzór i kolor paneli.

Pliki do pobrania

Instrukcje
Instrukcja montażu maty infrared Kenpol Energy (PDF)

Katalogi
Katalog folii infrared (PDF)

Certyfikaty
CE ROHS,

ISO45001中暖新能源(青岛)有限公司S证中英文 (1),

CE-Declaration of Conformity 2014-35-EU for thermostat,

Heating filmCE-Declaration of Conformity 2014-30-EU ,

CE-Declaration of Conformity 2014-35-EU for heating film.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta 24/7
Obsługa klienta 24/7
Jutrzenki 49
02-230 Warszawa    Maty infraredowe