Zmieniamy się dla Was. Już wkrótce nowa odsłona strony Kenpol Energy™ Zapraszamy do rejestracji na Portalu B2B!

Pompy ciepła to ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie przyjazne naturze i człowiekowi. Wygoda, a przede wszystkim inwestycja na lata to właśnie instalacja pompy ciepła. Koszt tego rodzaju ogrzewania wynosi około 2000 zł na rok dla domu 200 m². Stosowanie takiego rozwiązania nie powoduje zanieczyszczenia środowiska, a montaż pompy ciepła jest bardzo prosty. Jeżeli chcesz, aby twój dom stał się nowoczesny i ekologiczny wybierz właśnie taką formę ogrzewania. To nie tylko brak męczącej i czasochłonnej obsługi urządzenia, ale także wydajność i wygoda, jaką zapewnia innowacyjność pompy ciepła. Rodzaje tych urządzeń możemy podzielić na wodne, gruntowe oraz powietrzne. Pompy ciepła nie są uzależnione od żadnych czynników zewnętrznych. Ich użytkowanie nie wymaga przygotowania przestrzeni do przetrzymywania opału tak, jak w przypadku innych form ogrzewania. Stwórz swój własny modernistyczny i wygodny dom, decydując się na zakup pompy ciepła z montażem.


Dzięki pompie ciepła typu powietrze-woda możesz zmniejszyć koszty ogrzewania pomieszczeń i wody nawet do 80%! Wysokość dotacji w programie “Czyste Powietrze” wynosi od 30 do 90 % kosztów inwestycji i uzależniona jest od dochodów rodziny. Dowiedz się więcej:”Program “Czyste Powietrze”.

01

Nowy poziom komfortu

02

Zapewnia grzanie chłodzenie
oraz ciepłą wodę użytkową

03

Kompatybilne z innymi źródłami
ciepła m.in. energia słoneczna

04

Urządzenia ekologiczne

Pompa Ciepła typu Monoblock kenpol energy oze

Pompa Ciepła typu Monoblock

Gruntowa pompa ciepła zapewnia w naszym klimacie niższy
koszt ogrzewania niż pompa powietrzna. Zasadniczy wpływ
na jej efektywne działanie ma prawidłowo zaprojektowany i
wykonany wymiennik gruntowy.

Pompa Ciepła typu split

Jednostka zewnętrzna czerpie energię cieplną z powietrza i przekazuje ją do budynku tworząc przyjazny klimat użytkownikom i ogrzewając co i cwu.

unnamed

Główne zalety stosowania Pompy Ciepła

Obniża emisję CO2 przeciętnie o
20% (w stosunku do kotłów gazowych

Nie emituje szkodliwych spalin w
budynku

Wykorzystuje energię odnawialną

Zakres usług dla pomp ciepła

To my jesteśmy dla Ciebie, dlatego rozmowa z nami oraz audyt do niczego Cię nie zobowiązuje i są całkowicie bezpłatne! Po audycie dostaniesz niezwłocznie maila z całkowitą wyceną inwestycji, abyś mógł na spokojnie podjąć decyzję dotyczącą zakupu pompy ciepła typu powietrze-woda.

Będziemy przy Tobie przez cały proces związany z zakupem pompy ciepła – od wyboru pompy, poprzez zakup na montażu kończąc. W Kenpol pracują najlepsi specjaliści. Dlatego wybierając nas możesz być pewien, że zyskujesz:

Fachowe doradztwo

Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wspólnie wybierzemy najlepszą pompę ciepła dla Twojego domu.

Szczegółowy audyt

Ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania w Twoim domu, podczas którego dokładnie wycenimy koszt całej instalacji pompy ciepła wraz z jej montażem.

Kompleksowa pomoc  – wybierzemy najlepszy dla Ciebie program dotyczący dofinansowań. Wspólnie zastanowimy czy skorzystać z programu “Czyste Powietrze”, czy lepiej złożyć wniosek w innym programie gminnym w Twojej lokalizacji;

Profesjonalny montaż

Kupując u nas pompę ciepła typu powietrze-woda wybierz opcję “zakup pompy z usługą montażu”, a będziesz mieć pewność, że jest ona właściwie zamontowana. 

Mamy wyspecjalizowanych instalatorów, dlatego na montaż potrzebujemy tylko 5 dni roboczych. 

Przed montażem ustal z nami wszystkie szczegóły i idź spokojnie do pracy, albo pojedź na krótki urlop. Na koniec sprawdź wykonany montaż i podpisz protokół.

25-letnia gwarancja sprawności mocy

Wszystkie produkty w ofercie objęte są gwarancjami producenckimi. Rekomendowani przez nas producenci dbają o wysoką jakość produktów, przy zachowaniu najwyższych standardów. Szeroki wybór produktów pozwala nam na dostosowanie sprzętu do potrzeb Państwa przydomowych lub firmowych instalacji. 

Każdy z naszych producentów zapewnia stałą moc swojego modułu. Jak wynika z udzielanych gwarancji, nie powinna ona być niższa niż 84%. Nawet po 25 latach użytkowania. 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta 24/7
Obsługa klienta 24/7
Jutrzenki 49
02-230 Warszawa    Pompy ciepła