Zmieniamy się dla Was. Już wkrótce nowa odsłona strony Kenpol Energy™ Zapraszamy do rejestracji na Portalu B2B!

Energooszczędne rozwiązanie gwarantujące komfort cieplny

Idealne rozwiązanie dla mieszkań, a także domów jedno- i wielorodzinnych.

Chłodzenie: klasa efektywności energetycznej wg ErP A++. Ogrzewanie: A+.

Poprawa jakości powietrza dzięki filtrom Bio i High Density.

Klimatyzacja w domu staje się coraz bardziej pożądanym elementem, który znacznie podnosi komfort życia o każdej porze roku. Wykorzystywana jest również w biurach, sklepach, hotelach oraz innych obiektach. Dostępne klimatyzatory domowe mają wiele zastosowań. Oprócz chłodzenia mieszkania umożliwiają ogrzewanie, oczyszczanie, osuszanie, a nawet wentylację pomieszczenia. Wyróżnia się różne klimatyzatory domowe, takie jak: ścienne, przypodłogowe, kasetowe, kanałowe. Wybór odpowiedniego zależy od preferencji oraz efektu, jaki chcemy uzyskać. Jakie koszty daje nam klimatyzacja? Cena uzależniona jest od wyboru urządzenia oraz jego mocy. Trzeba również wiedzieć, że najtańsza opcja wiąże się z mniejszą wydajnością, dlatego warto zainwestować w lepszy model. Co więcej, montaż klimatyzacji można wykonać samemu, ale tylko profesjonaliści w swoim fachu mogą dać gwarancję najwyższej jakości działania. Klimatyzacja w domu jest niezbędna i dla swojego komfortu warto w nią zainwestować!Czyste, chłodne powietrze

Klimatyzatory zostały wzbogacone o system oczyszczania 2 w1 (chłodzenie powietrzem i filtracja powietrza), który może odfiltrować drobny kurz, zarazki i zanieczyszczenia powietrza, takie jak PM 1.0.

Oszczędność Energii

Urządzenia stale dostosowują swoją prędkość, by utrzymać pożądany poziom temperatury. Ponadto, dzięki większemu zakresowi sterowania mocą oszczędzają więcej energii niż konwencjonalne sprężarki.

Szybkie Chłodzenie

Klimatyzatory zaczynają szybko schładzać powietrze, wykorzystując zakres szybkiego chłodzenia, dzięki czemu wydmuchują powietrze dalej i chłodzą szybciej pomieszczenie.

Klimatyzacja