Zmieniamy się dla Was. Już wkrótce nowa odsłona strony Kenpol Energy™ Zapraszamy do rejestracji na Portalu B2B!
fot1

Kenpol

Współpraca

O jakości naszych produktów świadczy gwarancja, której udzielamy oraz posiadane przez nas certyfikaty jakościowe. Niezmiennie od ponad 40 lat dokładamy wszelkich starań aby dać naszym instalatorom i klientom pewność oraz 100% zaufanie do naszej marki.

Rozumiemy jak ważna dla instalatorów jest łatwość instalacji i wsparcie techniczne w celu zapewnienia prawidłowej realizacji projektu i zadowolenie Klientów. Kenpol zapewnia, że rozwiązanie zaproponowane przez nas będzie spełniało oczekiwania najbardziej wymagających instalatorów.

Dlaczego my?

Wspólne cele, wspólne korzyści

Podejmując współpracę z firmami instalacyjnymi i biurami projektowymi przyświeca nam, wciąż rozwijana w praktyce, zasada: Wspólne cele, wspólne korzyści. Rozwijając tę zasadę w codziennych działaniach, wspólnie z naszymi partnerami z całego kraju możemy zapewnić naszym partnerom:

  • kompleksową obsługę od zamówienia do realizacji;
  • korzystną cenę wynikającą ze skrócenia łańcucha dostaw – towary wysyłamy z naszego magazynu wprost do miejsca realizacji;
  • jakość wynikającą ze wspólnego celu jakim jest dostarczenie naszym klientom najlepszych produktów energetycznych, sprawnego montażu i obsługi serwisowej.
  • rzetelne kalkulacje oszczędności wynikające z wymiany tradycyjnego systemu grzewczego na energooszczędne rozwiązania fotowoltaiczne, powstające na bazie monitorowania zastosowanych rozwiązań u klientów.
fot2

Wspólnie rozwiniemy Twój biznes

Dzięki współpracy z firmą Kenpol otrzymujesz dostęp do rozwiązań zarezerwowanych dla najlepszych. Od narzędzi do kompletacji zamówień po dostęp do potencjalnych Klientów. Twój rozwój to również nasz rozwój.

Oferta

Zapoznaj się z szerokim asortymentem naszej e-hurtowni a pomożemy Ci znaleźć najlepszy produkt dla Twoich potrzeb.

Serwis i wsparcie

Oferujemy wsparcie przed i posprzedażowe. Posiadamy wykwalifikowany personel który pomoże Ci w przypadku jakichkolwiek problemów z systemem.

Jakość

Kenpol oferuje najwyższej jakości produkty. Stawiamy na najlepsze materiały dla zapewnienia naszych Klientów, że mają najbardziej niezawodne i bezpieczne systemy dostępne na rynku.

Nasze Realizacje

Nasze produkty możesz znaleźć w różnych projektach, od prostych instalacji pomp ciepła do dużych inwestycji, w tym także farm fotowoltaicznych.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Jutrzenki 49
02-230 Warszawa    Współpraca