Podejmij współpracę z wiodącym dystrybutorem produktów OZE

Kenpol Energy™ jako wiodący dostawca produktów OZE nawiąże współpracę z instalatorami i inwestorami na terenie całej Polski. Zależy nam na zbudowaniu trwałej i wieloletniej relacji biznesowej win-win. W ramach naszej współpracy zapewniamy niezbędne szkolenia oraz nowoczesną platformę do zamówień i promocję naszych partnerów biznesowych w naszych kanałach informacyjnych.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w całym kraju. Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzatory i inne urządzenia OZE dla dużych i małych firm instalatorskich. Nasze urządzenia montowane są zarówno w pojedynczych inwestycjach jak domy jednorodzinne oraz tych większych (osiedla budowane przez deweloperów, zamówienia publiczne przez samorządy itp).

Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, zaoferować Klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, skontaktuj się z nami.

 • Elastyczna forma współpracy

  Zapraszamy do podjęcia współpracy. Nie wymagamy doświadczenia. Wprowadzimy Państwa w rynek OZE i przekażemy cenne know-how. Możliwa współpraca na umowie partnerskiej jak i przez nasz autorski portal B2B.

  01
 • Dystrybucja urządzeń OZE

  Fachowcom współpracującym z nami dostarczamy najwyższej jakości urządzenia OZE w atrakcyjnych cenach. Ponadto posiadamy nowoczesną, internetową platformę B2B do obsługi zamówień.

  02
 • Wieloletnia, partnerska współpraca

  Stawiamy na długofalową kooperacje i rozwój. Chcemy, aby Państwa firma instalatorska prężnie rozwijała się razem z KENPOL Energy.

  03

jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.), w celu realizacji przesłanego zgłoszenia. Ponadto zapoznałem się z treścią polityki prywatności KENPOL HOLDING Sp. z o.o.