Realizacje OZE, z których jesteśmy dumni

Z sukcesem wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich inwestycji poprzez dostarczanie wysokiej klasy produktów OZE.

Naszą ofertę produktową wybrali klienci - indywidualni, spółdzielnie, deweloperzy, firmy i przedsiębiorstwa. Wśród pomyślnie zrealizowanych projektów warto wymienić prywatne elektrownie słoneczne na różnych typach dachów (zarówno mikroinstalacje na kilka kWp, jak i duże farmy fotowoltaiczne o mocy kilkuset kWp), instalacje gruntowe, projekty rekuperacji czy ogrzewania podłogowego (infraredowe maty grzewcze).

Realizacje OZE powstają w całym kraju. Jesteśmy dumni, że stawiając na rozwiązania OZE i odnawialną energię nasi klienci przyczyniają się do ochrony środowiska i mają wpływ na lepszy stan ekologii na naszej planecie.

Kenpol Energy™ dostarczył urządzenia OZE m.in do:

Dlaczego warto ?

Współpraca z Kenpol Energy™ to gwarancja najwyższej jakości produktów w rozsądnych cenach oraz partnerskiego i przyjacielskiego podejścia do współpracy z instalatorami.

 • 0

  oddziały w Polsce

 • 0

  pow. składowania

 • 0

  pow.magazynowej

 • 0

  pow. samoobsługowej

 • 0

  zadowolonych klientów

Dołącz do partnerów Kenpol Energy™

Jesteś instalatorem? Zapraszamy do współpracy

 • Elastyczna forma współpracy

  Zapraszamy do podjęcia współpracy. Nie wymagamy doświadczenia. Wprowadzimy Państwa w rynek OZE i przekażemy cenne know-how. Możliwa współpraca na umowie partnerskiej jak i przez nasz autorski portal B2B.

  01
 • Dystrybucja urządzeń OZE

  Fachowcom współpracującym z nami dostarczamy najwyższej jakości urządzenia OZE w atrakcyjnych cenach. Ponadto posiadamy nowoczesną, internetową platformę B2B do obsługi zamówień.

  02
 • Wieloletnia, partnerska współpraca

  Stawiamy na długofalową kooperacje i rozwój. Chcemy, aby Państwa firma instalatorska prężnie rozwijała się razem z KENPOL Energy.

  03

jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.), w celu realizacji przesłanego zgłoszenia. Ponadto zapoznałem się z treścią polityki prywatności KENPOL HOLDING Sp. z o.o.