Zmieniamy się dla Was. Już wkrótce nowa odsłona strony Kenpol Energy™ Zapraszamy do rejestracji na Portalu B2B!

Jak to działa?

Jak działa Rekuperacja

Montując mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła, rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym obniżysz nawet do 50% (w porównaniu do działającej wentylacji grawitacyjnej). Ale to nie wszystko – to właśnie rekuperator sprawi, że Twój dom będzie bezpieczny i wolny od smogu! Dobór mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła warto powierzyć specjalistom, a jej montaż dobrze jest zaplanować już na etapie projektowania domu.

Rekuperacja w domu stała się w ostatnim czasie bardzo popularna. Inaczej mówiąc, jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Za cały proces odpowiada urządzenie zwane rekuperatorem. Dzięki niemu możliwe jest wwiewanie do wnętrza budynku świeżego powietrza, które zostaje ogrzane, po czym przefiltrowane z różnych zanieczyszczeń, wywiewane jest na zewnątrz. Jakie zalety daje rekuperacja w domu? Przede wszystkim pozwala utrzymać niski poziom dwutlenku węgla w mieszkaniu, kontroluje wilgotność powietrza oraz jego czystość. W związku z tym instalacja rekuperacji jest bardzo opłacalna i ma znaczną przewagę nad innymi, przestarzałymi już metodami ogrzewania pomieszczeń. Ile kosztuje rekuperacja? Otóż jeżeli projekt rekuperacji wykonają profesjonaliści, to cena w stosunku do jakości będzie zadowalająca. Warto o tym pamiętać, aby rekuperacja w domu jak najdłużej spełniała swoje zadanie.

 

Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami. Gwarantujemy Ci:

Sprawna wymiana powietrza

zużytego na świeże

Znaczna redukcja ucieczki ciepła

podczas wentylacji budynku

Poprawa komfortu

przebywania w pomieszczeniach

Poprawienie parametrów zdrowotnych

nawiewanego powietrza

Sterowanie wydajnością wentylacji

w zależności od potrzeb i niezależnie od warunków atmosferycznych

Wspólnie wybierzemy najlepszy rekuperator dla Twojego domu

Rekuperacja staje się równie popularna jak instalacja fotowoltaiczna i pompy ciepła. System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapewnia odpowiednią wentylację wnętrza budynku. To właśnie wentylacja umożliwia wymianę powietrza – zużyte powietrze wnętrza budynku zastępowane jest świeżym.
Instalując system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, zaoszczędzisz sporo pieniędzy w sezonie jesienno-zimowym. Jest to możliwe ponieważ w rekuperacji chodzi o to, aby nie stracić ciepła (wytworzonego za pomocą grzejników, kominka lub ogrzewania podłogowego), które znajduje się w pomieszczeniu, tylko je wykorzystać.
Pamiętaj, że rekuperator filtruje powietrze w całym domu w przeciwieństwie do oczyszczaczy powietrza, które filtrują powietrze jedynie w pomieszczeniu, w którym są postawione.
Pomożemy Ci wybrać najlepiej dopasowane do Twojego budynku i budżetu urządzenia. Planując montaż rekuperacji już na etapie projektowania domu, nie będzie potrzeby montaż kominów grawitacyjnych oraz bardzo drogich okien z mikro wentylacją. Dodatkowo obniżysz koszt budowy domu i zwiększysz metraż pomieszczeń.

Profesjonalny, bezpłatny audyt w Twoim domu

Skorzystaj z naszego rzetelnego doradztwa telefonicznego, mailowego lub spotkaj się z nami w jednej z naszych siedzib, które znajdują się w: Warszawie, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim i Świętochłowicach. Nasze usługi są realizowane na terenie całego kraju, oferujemy audyt z dojazdem bezpośrednio do Twojego domu! Skontaktuj się z nami, i wykonamy szczegółowy audyt – całkowicie za darmo!

Zadzwoń do nas +48 600-995-100, wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania w Twoim domu. Przeprowadzimy darmowy audyt już w ciągu 5 dni od momentu Twojego zgłoszenia. Nasz audyt do niczego Cię nie zobowiązuje. Nic nie tracisz – możesz jedynie zyskać.

Podczas audytu:

  • określimy zakres prac;
  • przedstawimy możliwe rodzaje instalacji (systemy dystrybucji powietrza);
  • wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu;
  • dobierzemy odpowiedni rodzaj i moc rekuperatora;
  • przygotujemy spersonalizowaną, niezobowiązującą ofertę;
  • wycenimy koszt całej instalacji rekuperatora wraz z montażem.

Audyt da Ci pogląd na realne oszczędności, jakie możesz uzyskać instalując mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła. Jesteśmy pewni, że podczas audytu znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu. Nie bój się zadawać pytań naszym wykwalifikowanym specjalistom podczas audytu – to my jesteśmy dla Ciebie! Dlatego wyczerpująco odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Na koniec przedstawimy Ci niezobowiązującą, kompleksową ofertę wraz z rzetelną wyceną.

3 dni robocze – tylko tyle potrzebujemy na montaż rekuperatora w Twoim domu

Po bezpłatnym audycie wybierzemy najlepsze rozwiązanie pasujące do Twojego domu i budżetu i przeprowadzimy profesjonalny montaż.
3 dni robocze! Tylko tyle potrzebują nasi wykwalifikowani specjaliści na montaż instalacji wraz z rekuperatorem. Podczas montażu możesz spokojnie iść do pracy i niczym się nie martwić – nasi specjaliści wszystkim się zajmą. Możesz też wybrać się na krótki urlop, a po powrocie będziesz mógł oddychać pełną piersią dzięki wentylacji mechanicznej.

Zapewniamy Ci 2 letnią gwarancję na sprzęt i montaż

W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze urządzenia renomowanych firm. Posiadają one wszelkie certyfikaty i dopuszczenia, a co najważniejsze – każde urządzenie posiada 2-letnią gwarancję.
Ale to nie wszystko! Decydując się na pełną usługę “zakup mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła z usługą montażu”, otrzymujesz od nas aż 2 lata gwarancji na wykonaną przez nas instalację. W praktyce oznacza to, że po skończonym i odebranym przez Ciebie montażu możesz się z nami skontaktować i uzyskać wsparcie dotyczące instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła kiedy tylko potrzebujesz.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta 24/7
Obsługa klienta 24/7
Jutrzenki 49
02-230 Warszawa    Rekuperacja